| Ella3794 a întrebat:

imi puteti recomanda si mie cateva cabinete stomatologice/ medici din Bucuresti sectorul 3 sau 2 cu preturi acceptabile si care totusi sa faca o treaba buna. Ma intereseaza cabinete la care ati fost si de al caror servicii ati fost multumiti. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Bravo

| MR99 a răspuns:

Bună! Știu ca au trecut muti ani, dar dacă ai fost, poți recomanda pe cineva? Mersi.