| anonim_4396 a întrebat:

Care sport e mai eficient pentru slabit:aerobicul sau inotul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Inotul.
http://www.ziare.com/......abi-750200
O seara buna:)

5 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Fiecare isi va lauda disciplina, dar din cate m-am documentat inotul zic eu, acolo iti lucrezi toti muschii, si fiind in apa nu simti oboseala la intensitate maxima ceea ce te face sa mai tragi putin de limitele tale si sa le maresti cu timpul. Acum de pe 1 septembrie chiar si eu incep inotul pentru a da jos ce a ramas de la sarbatori laughing, eu iti recomand acest sport, acum tu alegi.

| anonim_4396 explică (pentru MarianWLF):

Multumesc.

| EdyakaSmoke a răspuns:

Cel mai probabil aerobicul!

| Dontu_Monalisa_1995 a răspuns:

Inotul dar nu se poate face decat 3 luni...recomand aerobicul

| anonim_4396 explică (pentru Dontu_Monalisa_1995):

Dar bazinul de inot ce are?