| want2bMajestic a întrebat:

Care stie un remediu prin care poti scapa de cicatrici provocate de cazaturi? riscul meseriei( motocicleta)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andi a răspuns:

Tot de la motocicleta am si eu, raman amintiri, numai sa nu fie in jurul fetei cicatricile k atunci trebuie sa apelezi la un chirurg estetician, pentru o consultatie intai. dar sa stii fetelor le plac unele cicatrici!winking

5 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

In afara de chirurgie estetica, nu prea ai cum. Dar chicks dig it.

regis
| regis a răspuns:

Cu ajutorul unor tatuaje bine gandite.

| Bianca26bb a răspuns:

Cred ca nu o a te ajut prea mult, printr-un raspuns. Mergi la un medic! El se pricepe bine! Eu nu prea ma pricep in domeniu, si daca iti dau un rasp., mie sa nu gresesc big grin.

| want2bMajestic explică:

Mentionz ca cicatricea e pe cot..nu in alta parte a corpului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am una maricica din ianuarie de la ultima cazatura. Dureaza cel putin un an.