| DianaDia10 a întrebat:

Hey! Am o problema cam mare... am ramas cu cateva cicatrici de la niste taieturi si se cam observa(arata inestetic)... stiti un remediu sau ceva care ma poate scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| catapinguu a răspuns:

Bună Diana! Și eu am avut o tăietură din cauza unui accident și am fost cusută. Am folosit CICATRIZIN -Unguent. Îl găsești în farmacie, nu e scump!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura posibilitate de a le indeparta este cea facuta prin operatie estetica reparatorie.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Font de ten.