| CarlaAnneMihaela a întrebat:

- care sunt cei mai buni medici stomatologi din Bucureşti? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Eu am fost la o dna doctor foarte draguta, care lucreaza usor si cu rabdare. E un cabinet privat, undeva in colentina-dna ghica.

| Gavrilescu_Alex_1980 a răspuns:

Dr. Anca Ionescu- Medic specialst Chirurgie OMF. Va recomand un cabinet stomatologic unde veti gasi medici specialisti care cu siguranta va vor rezolva problema. Cabinetul e situat in sectorul 4, in zona Parcului Carol. Gasiti datele de contact pe site.
www.smiledentalspa.ro