| Adrian1945 a întrebat:

Recomandați-mi va rog un spital clinic din București cu medici gastroenterologi buni si cu experienta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La Fundeni, Prof Dr Diculescu Mircea Directorul Centrului de Gastroenterologie si Hepatologie Fundeni

Este folosit de familia mea de ani de zile si au numai cuvinte de lauda pentru acest medic. Are rabdare cu pacientii, asculta si explica foarte bine, da tratamente f. bune.

https://www.youtube.com/watch?v=Q4_NEJ6VGLU

| Adrian1945 explică (pentru Violleta2022):

Spitalul Fundeni a fost primul la care am vrut sa apelez dar din pacate sistemu de programari e varza, tocmai azi am vrut sa ma programez da mi s-a inchis in nas fara sa termin ce am de zis si deplasarile pentru mine in momentul de fata nu prea mai sunt posibile.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adrian1945):

Nu mai exista programari de pe o zi pe alta, acolo se fac programari cu asteptare de 2- 3 luni.