| RazzyFUnik a întrebat:

Care sunt cele mai bune tratamente pe termen scurt pentru atacurile de panica? Imi poate spune cineva niste nume de medicamente, daca se pot elibera fara reteta si pretul aproximativ? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Eu iau coaxil, insa se elibereaza doar cu reteta, si mai era ceva dar am uitat

| doctorandus a răspuns:

Anxiolitice, se elibereaza doar pe reteta.