| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai slabe tigari slim? Nu este un tabel cu cata nicotina au tigarile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti rulezi tigari din panusa de porumb. Nu contine nicotina! happy

| Simpatic a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa nu te apuci de fumat, nu te intereseaza ce este cu putina nicotina caci in viitor vrei vrea mai mult, exact ca la un alcoolic care porneste cu cateva pahare de vin si ajunge sa bea cativa litri de tarie.
Daca fumatul era bun pentru ceva fumam cu mare placere te asigur si astazi. Daca nu te-ai apucat inca nici sa nu o faci! saftul meu.

| RAY a răspuns:

Ok, cele mai slabe tigari slim sunt Dunhill White Slim, mersi de raspuns.
https://www.extreamcs.com/......28722.html

eu nu fumez =cancer la plămâni

| Dalmore a răspuns:

Dunhill White, nici nu simți că fumezi.

| TheGentleman a răspuns:

Nu este onorabil pentru o femeie să fumeze. Te rog, mai gândește-te.

| Paula2018 a răspuns:

Nu am specificat nicaieri ca fumez. Comentariile de genul nu isi au rostul, am pus o intrebare doar happy