| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai slabe tigari (dar nu cu aroma)? Dunhill alb cata nicotina au?

Răspuns Câştigător
| LikeGreen a răspuns:

Tigari usoare pai ar fi kent 1.
Iar Dunhil alb nu stiu cata nicotina au dar cel albastru are: Gudron: 7 mg, Nicotina: 0, 8 mg,

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

De ce te mai apuci dacă fumezi slabeturi? Doar că să arăţi "cool" făcând-o, fără să-ţi buleşti sănătatea prea tare? Penibil. Puţi şi ţi se îngălbenesc dinţii, nu eşti nici "cool" printre boracii din curtea şcolii nici sexy/interesantă/etc.

| Userfkingname a răspuns (pentru MalleusMaleficarum):

Esti amuzant. intrebam de curiozitate, eu fumez kent apex daca tot te intereseaza.si pana la urma, e viata mea si plamanii mei. eu am adresat o intrebare, iar tu ar fi fost normal sa raspunzi frumos, nu asa. iti iei report, prietene

| Lynnfield a răspuns:

Lumanarile!