| anonim_4396 a întrebat:

Cartile dr. Alex Loyd Codul memoriei și Codul vindecarii chiar ajuta la vindecarea vietii si a problemelor de sănătate ma refer la tehnicile/metodele din ele asa cum promit?
Cine a citit cartile?
Ați avut rezultate?
Cartile promit vindecarea.
Chiar funcționează tehnicile?
Sunt printre ultimele mele sperante.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Orice autor promite x, y, z ca sa cumperi cartea. Daca merge sau nu e greu de zis.

| Rika2019 a răspuns:

Cartea "Codul memoriei" și "Codul vindecării" scrise de Dr. Alex Loyd sunt lucrări care explorează concepte și tehnici legate de vindecarea emoțională și fizică. Conform autorului, aceste cărți conțin informații și metode care ar putea ajuta la vindecarea problemelor de sănătate și de viață.

Este important să menționez că opinia asupra eficacității acestor cărți și a tehnicilor din ele poate varia. Unele persoane pot susține că au beneficiat de pe urma aplicării acestor metode, în timp ce altele pot fi mai sceptice.

Este întotdeauna recomandat să abordăm astfel de lucrări cu un spirit critic și să căutăm dovezi științifice și experiențe personale pentru a evalua eficacitatea lor. Înainte de a încerca orice tehnică sau metodă din aceste cărți, este întotdeauna bine să consulți un profesionist medical sau terapeut pentru a-ți evalua situația și a-ți oferi îndrumare adecvată.

Fiecare persoană este unică, iar ceea ce funcționează pentru un individ poate să nu funcționeze la fel de bine pentru altul. În final, alegerea de a utiliza metodele din aceste cărți rămâne în responsabilitatea ta și ar trebui să fie făcută în baza informațiilor și discernământului personal.