| AvalohAlyn a întrebat:

Vreau mult sa îmi vindec creierul si sa aflu cât mai multe despre acest organ fascinant, misterele lui și potențialul sau de a vindeca
Credeți că volumele Vindecarea Creierului de Athony William si Antreneaza-ti creierul de Joe Dispenza ma pot ajuta în acest sens/scop?
Sincer sunt ultimele mele sperante.
Cine le-a citit și si-au îmbunătățit funcția si starea mentala?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cartile de gen merg mai mult pe efectul placebo. Daca nu aplici ce recomanda si doar le citești nu se intampla nimic.