| Perversul69 a întrebat:

Carui medic trebuie sa ma adresez in legatura cu fimoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Cred că medicului urolog ar trebui să te adresezi.
Urologia este specialitatea chirurgicală care se ocupă de diagnosticarea și tratamentul afecțiunilor sistemului renourinar masculin și feminin (rinichi, uretere, vezica urinară, uretră) și pe sistemul reproductiv masculin (testicule, epididim, vas deferent, vezicule seminale, prostată și penis).

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| Cyrano a răspuns:

Ginecolog, urolog.

| Edwards2017 a răspuns:

Specialitatea Chirurgie.