| GabrielaIoana a întrebat:

Cat ar costa o vizita la nutritionist in care sa iti dea un program de ingrasare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| marktheshark a răspuns:

Te ajunge la maxim 100 lei

5 răspunsuri:
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Chestia asta si eu vreau sa aflu happy

| GabrielaIoana explică (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

Am auzit ca e cam in jur de 50 de lei dar nu cred ca pentu un program de ingrasate pe o perioada, dai doar atat mai ales ca am inteles ca sunt si niste analize de facut. Sper sa ne lamureasca cineva.

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns (pentru GabrielaIoana):

Oricum, ingrasarea cred ca se face prin muschi doar, iar alimentatia conteaza doar pentru energie, nu pentru a pune grasime din ea. Trebuie sa citesc mai in detaliat blogul lui Cristian Margarit, scrie chestii utile pentru ingrasare

| GabrielaIoana explică (pentru NumelePublicExistaInBazaDaDate):

Nici eu nu prea stiu ca pareri sunt multe.Eu una nu pot sa imi explic cum poti manca 5-6 mese pe zi(cum iti zic nutritionisti in general) si in acelasi timp sa faci si sport, exerciitii zilnic si sa iti mai vezi si de viata ta.A am si uitat, am auzit ca trebuie sa dormi si mult minim 8 ore deci.E imposibil pentru mine laughing Anunta-ma si pe mine daca afli ceva, te rog.happy