| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă îndepărtarea părului de pe penis cu laserul?
A început să mă deranjeze psihic
Ofer funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Pentru epilare cu laserul ai nevoie in primul rând să te razi bine acolo. Epilarea cu laser nu e o procedură definitivă! Totusi, eficienta s-a consta in rarefierea părului si in ingreunarea creșterii acestuia. Pentru o epilare cu laser eficienta iti trebuie mai multe sedinte si asta difera de la un pacient la altul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Indepartarea cu laserul nu este definitiva este doar un mit. dati cu crema depilatoare sau te duci la salon si iti faci epilare cu ceara si iti creste mai rar. daca ai par mult pe tot copul poti vizita un endocrinolog