| brix167y2 a întrebat:

Cat costa o consultatie la oftalmolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Eu am platit 50 de lei

| Tiffany89 a răspuns:

In jur de 50-70 de lei.

| MititiCa a răspuns:

Eu am dat 50 de leibig grin.

| noname789 a răspuns:

O consultatie costa in jur de 50 lei.eu de exemplu la prima consultatie am platit, la a2-a nu am platit, la 3 da, la 4 nu
consultatia ii gratis nmai daca mi faceam si rama la ei

| EstiSubPapuc a răspuns:

Depinde de la clinica la clinica happy
eu am dat 90 de lei
bafta!

| anse890 a răspuns:

180 lei