| troleibuz a întrebat:

Cât durează o consultație la oftalmolog?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte ţin eu minte undeva la 20-30 minute dura la mine.Cel mai mult durează până îşi fac efectul picăturile alea care îţi dilată pupilele.

| troleibuz explică (pentru anonim_4396):

Daca nu mi-au pus picături și a durat doar 5 minute să-mi pună diagnosticul ar trebui să mă îngrijorez?

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Mi se pare cam ciudat că a durat totul doar 5 minute.Şi că nu ţi s-au pus picături.Acum poate depinde şi pentru ce problemă te-ai dus.Eu am miopie şi astigmatism.
Ce ţi-au făcut acolo?

| Anuket a răspuns:

Poate dura de la câteva minute până la o oră. La adulți nu se pun picături de obicei.