| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Cat costa o imbracare dentara sau cum ii spune cand ai un dinte urat sau spart si il faci sa fie normallaughing? Pe dinte si cat costa si unde ati facut interventia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Raducons a răspuns:

Eu zic sa consulti mai multi medici si vezi fiecare ce zice, daca nu trebuie tratament, te costa cam 300 aproximativ, altfel 500

| GouDidodino a răspuns:

Se numeste fațetare, de la 300 la 1000 de lei în funcție de material

| AlexRăzvan531765 explică (pentru GouDidodino):

Pe un dinte da? Mersi mult

| GouDidodino a răspuns (pentru AlexRăzvan531765):

Da pe un dinte. Cu plăcere