| AFiSaUaNuFi a întrebat:

Cat costa o operatie estetica la urechi? Si la ce varsta se poate o asemenea interventie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu stiu cat costa dar se face la orice varsta si stiu ca e ff dureroasa.e vorba de cartilajul de la lobul urechii ala e foarte dureros

| Florea_Florynut_1988 a răspuns (pentru katy):

Si iti ramne ceva semne?

| doctoru a răspuns:

In jur de 2000 euro euro. daca nu e o problema medicala ci numai una estetica, at trebuie sa ai 18 ani

| Er1 a răspuns:

Operația se face după vârsta de 10 ani și costă în jur de 1000.00 EURO.
Sper că te-am ajutat.

| JamesDeLa2 a răspuns:

Operatia se face dupa varsta de 4-5 ani, cand urechea a atins aproape dimensiunile pe care le are un adult si costa intre 2.500 lei si 5.000 lei in functie de clinica!

| Florea_Florynut_1988 a răspuns:

Cat costa operatea estetica la urechi micsorarea