| SabinCrb a întrebat:

Cat costa o operatie laparaoscopica fiere? Raspuns rapid si bun = funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

20 milioane

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

La o clinica particulara te costa cam 2000 lei din care daca esti asigurat iti suporta Casa de asigurari vreo 1000lei. La spitalele noastre toate, te cossta cat vrei sa dai medicilor care te vor opera.

| 23partyboy a răspuns:

Depinde de operatie,in mod normal la un spital de stat acestea sunt gratuite daca detii asigurare medicala(pensionari,copii,studenti, pers angajate), iar din cate stiu eu cas nu compenseaza interventiile la clinici private atata timp cat aceeasi operatie se poate desfasura la o clinica de stat