| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o operatie sau o interventie laser pentru vindecarea miopiei? (preferabil la dr. Filip)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Olyxyz a răspuns:

Http://amaoptimex.ro/new/index.php/medici/
aici clinica unde s-a operat cunostinta mea
Pe site gasesti adresa si un nr de telefon sa poti afla mai exact cat te costa.
Multa sanatate! :)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CorinaaM a răspuns:

Depinde, intre 500 si 1000 de euro.Numai investigatia costa cam 350 ron.Succes happy

| anonim_4396 explică (pentru CorinaaM):

Sunt preturi pentru dr Filip (renumitul)?

| Olyxyz a răspuns:

S-a operat o cunostinta a mea acum doua luni la Dr Filip Andrei si a costat 1000 euro pentru amandoi ochii.

| Olyxyz a răspuns (pentru Olyxyz):

Http://amaoptimex.ro/new/index.php/medici/
aici clinica unde s-a operat cunostinta mea
Pe site gasesti adresa si un nr de telefon sa poti afla mai exact cat te costa.
Multa sanatate! :)