| tudor577 a întrebat:

Cat costa o procedura de umplere a cearcanelor cu grasime proprie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu cred ca iti poate da nimeni un raspuns concret aici. E vorba de o operatie totusi, si mai ales costurile acesteia cred ca difera de la un medic la altul, de la un spital sau oras la altul etc etc etc.