| FoundYouLover a întrebat:

Cat costa o radiografie panoramica la clinica Dental Alex?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Dienusca1234 a răspuns:

Tomografie computerizata 3D-CBCT (software Ondemand 3D gratuit):
-Tomografie 3D 6cm X 6cm
-Tomografie 3D 5cm X 10cm
-Tomografie 3D 7, 5cm X 10cm
-Tomografie 3D 13cm X 14, 5cm
-Tomografie 3D pentru ORL

Radiografii 2D (software Scanora gratuit):
-Radiografie Panoramica digitala adulti
-Radiografie Panoramica digitala copii
-Radiografie digitala ATM (TMJ)
-Radiografie digitala Cefalometrica
-Radiografii Retroalveolare digitale (printare pe film medical) Funda? puppy dog eyes

| FoundYouLover explică (pentru Dienusca1234):

E gratuit, pe bune? Multumesc, mult! Ai funda. Am maine treaba pe-acolo si nu stiam cat "cascaval" sa iau la mine.

| FoundYouLover explică (pentru Dienusca1234):

Ai funda indata ce pot sa ti-o dau, ca nu stiu ce are pagina acum, nu ma lasa s-o dau.

| Dienusca1234 a răspuns (pentru FoundYouLover):

Ok. Mi-o dai cand potiwinking:*