| Culturism69 a întrebat:

Cat costa operatie pentru a scapa de ochelari? ( Operatie la ochi, logic =]] )
Si de la ce varsta se poate face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Operatia pentru corectarea miopiei se face dupa incheierea cresterii( 18-20 ani). Cat despre costuri, depinde de fiecare clinica, insa nu e ieftin.

1 răspuns:
| bNarcis a răspuns:

Http://www.europeeye.ro/interventii-laser, arunca o privire aici. dar totusi, in medie costa in jur de 500 EUR! Cat despre varsta, sora mea a fost operata la ochi la 8 ani, deci...