| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa iti pui toti dintii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| bebesan a răspuns:

Cel mai ieftin dinte este de 50 euro si variaza de pret pana la 100 euro (nu ca nu ar fi mai scumpi si de 100 euro) dar vorbind asa ca pentru oameni de rand...fa si tu o socoteala X 32 depinde la ce pret vrei sa ti-i pui big grin

| mandreea13 a răspuns:

Intreab-o pe zana maselutalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muuuult fata daca vrei sa tii scoti : ( te iei la bataie cu cineva si ramai fara dinti in cateva secunde) rolling on the floor rolling on the floor Nu stiu, du-te la un cabinet stomatologic si intreaba cam costa punerea dintilor, depinde si cat de multi vrei, dar si de felurile de dinti( marmura, aur, ghips rolling on the floor )

| Your5angel a răspuns:

Hei da tu ai ramas fara dinti de intrebi asa ceva?

| w0LF a răspuns:

Un dinte costa intre 1mil si 3 milioane depinde de calitate si ce fel, argint, aur etc.

| Acadelle a răspuns:

Eu zic ca nu iti folosesc prea mult toti dinti.Eu am doi dinti in gura si imi ramane mancare printre ei ...si incerc sa ii scot si pe aia din gura!