| Rombix a întrebat:

Cat costa sa iti rezolvi o carie la un dentist?(o masea cariata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Pe mine m-au costat 190+ mai trebuie să mă duc mâine să mi-o pună pe adoua deci +100 undeva la 3 milioane (dar la mine a fost gravă, rău, a ajuns până la os

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cât de adâncă e. Prețul poate să varieze intre 50 și 250 RON, nu cred că există aceleași prețuri la toți stomatologii din țară.

| NuContNumele a răspuns:

Depinde,daca e in stare grava o sa iti bage o coroana, aia fiind scumpa de la 400-500 lei in sus