| Happy4freedom a întrebat:

acum 4 ani prietena mea a fost la dentist si avea o masea foarte foarte cariata si i-a dat o pasta de dinti care sa ii diminueze din carie. Si asa i s-a si intamplat.
Acum am 2 intrebari:
1.Stiti vreo pasta care sa mai diminueze din carii? Ca cea folosita de ea? Caci ea nu isi mai aminteste cum se numea(totusi...4 ani).
2.Ea mi-a spus ca mai avea o masea cariata(nu era de lapte) care a crapat si a cazut iar dupa i-a crescut alta masea la loc. E posibil asa ceva? Sa ai o mesea care nu e de lapte si sa cada si dupa sa iti creasca una noua?

1 răspuns:
| Snowfall a răspuns:

Am cautat pe Google si am citit despre o pasta de dinti Keep 32 dar nu am gasit foarte multe si este putin probabil ca prietena ta sa faca rost de ea. Probabil te-a mintit, mai ales ca nu cred ca e posibil sa iti cada o masea care nu e de lapte si sa iti creasca alta in loc.