| denispop14 a întrebat:

Cat costa un aparat dentar metalic pe o arcada? Cat ati platit pentru o arcada cei care aveti sau ati avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Erau unele aiurea la 1000 ron. Imi aparea reclama pe Facebook, deci exista. Dentistul meu mi-a spus ca e 5000 ron una, si ca trebuie s-o tin un an. Preturile difera in functie de calitate.

| denispop14 explică (pentru Sonia822):

Cel de 5000 e de safir sau ceramic. Metalic nu prea cred. E prea scump.

| Horus35 a răspuns:

500€+