| ChrissD a întrebat:

Cat costa un aparat dentar pentru copii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiaSiAtat a răspuns:

O colega pe care am intrebat-o cat costa mi-a zis ca ea a dat pe unu 600 lei...Ea poarta aparat deci stie!

6 răspunsuri:
| Callme a răspuns:

Pai conteaza de care, de ala pe care il porti mereu... de ala temporar, trebuie sa specificiwinking

| Solanoo a răspuns:

Cam 100 de lei noi sau 1000.000 lei vechi cum preferi sper ca te-am ajutat! fundita:X

| ChrissD explică (pentru Solanoo):

Stiu ca un prieten a dat avans 200 lei deci nu are cum sa coste 100.

| DeadInside a răspuns:

Daca vrei unu ff bun si stabil te costa intre 300 si 350 eurotongue

Abh
| Abh a răspuns:

Depinde daca e mobil sau fix. Cele mobile sunt mai ieftine, in jur 120 RON, cele fixe costa in jur de 500-1000 EURO.

| ChrissD explică (pentru BiaSiAtat):

Multumesc mult iti dau funda