| andretti22 a întrebat:

Cat costa un implant masea o singura masea? am pus intrebarea pe google doar ca primesc 7 pagini mai cu nimic pe orice link, un pret aproximativ este ok

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pretul din comuna x nu va fi acelasi cu cel din orasul Y, deci difera in functie de ZONA si mai ales de la cabinet la cabinet.
Din ce stiu eu ca si preturi un cabinet serios si modern ar lua 800-850 de euro per implant.

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

De la 500 euro in sus. Caută clinici in orasul tau, da la prețuri și acolo vei vedea toate informațiile

| Frank51 a răspuns:

Ciudat, mie primul rezultat mi-a și dat un răspuns corect.

https://www.implantodent.ro/implantul-dentar/pret-implant-dentar/

| Furnicuta000 a răspuns:

Doar implantul in sine poate sa coste si 1000 lei si 2000 euro, depinde de material si de clinica. Sunt si clinici care au preturi nesimtite. Nu cred ca costa asa mult sa faci un dinte in laborator cu un material care nu e scump si nu costa asa mult sa il implantezi dar daca asa sunt preturile...