| anonim_4396 a întrebat:

Cat de actual este sistemul de verificare online daca esti asigurat? (prin casmb, prin CNP)

de exemplu, desi stiu ca nu mai sunt asigurata, siteul zice ca sunt...de aceea intreb.
sau poate ma insel eu si sistemul are dreptate.
multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui pe ce site ai verificat.
Cat de actual este ar putea sti doar cei care se ocupa de acel site.