| NinaWoolf a întrebat:

Cat de grav e sa ai apa la genunchi? si ce tratamente cunoasteti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Nu e atat de grav sotul meu a avut si s-a dus la doctor si cu o seringa l-au scos, nu exista tratament trebuie sa te duci la doctor sa-l extraga nu e dureros dar o sa fie grav daca nu-l scoti

1 răspuns:
| NinaWoolf explică:

Waai
mi-e groaza sad
multumesc happy