| PoeTuL05 a întrebat:

Cat ma costa sa fac operatie cu laser la ochi? Cat de sigura este, si cat de buna este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Ca titlu informativ pentru preturile din Romania http://visionclinic.ro/preturi (de preferat din punctul meu de vedere mai bine faci in alta tara, preturile intr-adevar is mai mari dar is mai sigure si eficiente)
Nu te teme ca nu patesti nimic :).
Foarte buna. La anul vreau sa fac si eu cunosc cateva persoane care au facut operatia si nu is efecte secundare sau mai stiu eu ce.