| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua as dori sa aflu cat costa o operatie cu laser pentru ochi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yasminna a răspuns:

Depinde de problema de la ochi, intre 500 si 1000 de euro.Numai investigatia costa cam 350 ron.Multa sanatate

6 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Pretul unei operati laser depinde de miopia care o are persoana care vrea sa faca operatia cu laser, operatia laser nu este dureroasa, O operatie laser dureaza 10-15 minute. Costa numai consultatia de investigati circa 300 Ron.informeazate aici www.amaoptimex.ro.vei gasi inforatiile dorite succes.

| andreutz a răspuns:

Ce fel de operatie in primul rand?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dioptria 5 cu plus la ochiul stang, deocamdata port lentila de contact dar sunt interesata de costul unei operatii cu laser

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna ziua as dori sa aflu cat costa o operatie cu laser pentru ochii? cu miopie mare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o miopie foarte mare nu mai vad nici cu ochelari am nevoie de operatie sau de cristale?

| ana_7785 a răspuns:

Pretul nu este in functie de gravitatea miopiei ci depinde foarte mult de tehnologia folosita adica cat este de performant laserul cu care te opereaza. Daca intentionezi sa faci o astfel de interventie nu te lasa amagita de un pret mai mic ci intereseaza-te cu ce laser vei fi operata. Cel mai performat laser pe care il poti gasi in Romania este laserul Allegretto Eye-Q. Vezi mai multe detalii aici: www.laser-allegretto.ro