| KLLO a întrebat:

Cat poate castiga o asistenta medicala debutanta in Bucuresti ( spitalul Militar ) NET? am pe cineva care nu stie ce sa faca sa plece in strainatate in UK sau sa lucreze in Bucuresti.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca la spitalele militare salariul este mai mare avand si anumite sporuri militare. Oricum o asistenta nu poate avea sub 1000-1100 lei si cu sporurile militare ajungi la 1300-1400 lei, poate mai mult. Mai citeste si pe aici: http://www.wall-street.ro/......dical.html
Eu n-am citit ca nu ma intereseaza.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 800 ron mai raman dupa ce plateste taxele

| KLLO explică (pentru suntserios):

Pai chiria e 800 ron, 500-800, ):happy asta e ras, rasu plansu

| pufulescu a răspuns:

Sa plece in strainatate persoana aceea! Salariul este enorm acolo in comparatie cu cel din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aăăă,deci văd că vrei multi bani, dar esti debutantă, vrei spitalul militar, unde au loc doar cei buni, dar ce să faci tu in UK, dacă esti debutantă? sfat pentru tine, pleci de jos ca să ajungi unde vrei.LOL!

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Daca este stagiara, salariul o sa fie pana in 900 de lei, asta doar in Romania! happy