| AlbertoO2001 a întrebat:

Cat rezista o țigară electrica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Țigară electronică asa se numeste nu electrică ca nu o bagi in priză

| RAY a răspuns:

Depinde de calitate, cât timp o folosești, bateria, cumpăra și tu CV mai scump.

| Violleta2022 a răspuns:

Vreo cateva secunde, pana o arunci la gunoi.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de model, tank, rezistenta, cat de tare tragi, etc.

| Brizbriz a răspuns:

Nu iti face probleme, daca nu reusesti din prima, incearca din nou, dar de data asta foloseste UN CIOCAN MAI MARE, iar apoi unul MULT MAI MARE, sigur nu rezista la nesfarsithee hee

| mastadont a răspuns:

Pe a mea o am de aproape un an și încă mai merge, iar încărcată mă ține în jur de o zi. E un model destul de cunoscut, am cumpărat-o și destul de ieftin, sub 100 de lei.

| KevinLevin a răspuns:

30 minute depinde cum o folosesti

| AlbertoO2001 explică:

Va mulțumesc, credeam ca tine mai mult de cat trebuie, dacă schimb bateria oare ar rezista mai mult?
Eu am pe cineva care ai încarc filtre cu tutun al injectez și ma tot obosește sa tot sa ai fac tigari?

| AndreiGaming123A a răspuns:

O tigara electrica buna de 1000 de lei rezista o ora sau doua.

| radustlef a răspuns:

Cat tragi din ea