| anonim_4396 a întrebat:

Cât timp agonizează o persoană în vârstă de 80de ani până moare din cauza unui avc? Bunicul meu a făcut mai multe și ultimul i-a fost fatal.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai imi aduc aminte de vorba lui garcea " omul traieste cat traieste si spre sfarsitul vietii moare!"
cam asa si cu AVC-ul si cu alte afectiuni, fiecare traieste pana la ultima lui zi.

cat despre AVC-uri : https://affinity.ro/cat-mai-traiesti-dupa-avc/

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu ai pentru ce!
multumesc pentru funda!