| enigmatica a întrebat:

Cat timp dureaza efectul de acupunctura chinezeasca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca faci cam 3 sedinte, starea aia o sa dureze intre 24 si 48 de ore din pacate tongue

| enigmatica explică (pentru eandopuncttk):

Eu am facut 10 sedinte de acupunctura si au trecut 2 luni de atunci si inca ma tine si vroiam sa aud si alte pareri, vreau sa stiu exact cat ma va tine