| stefanargint a întrebat:

Cat timp trebuie sa treaca sa nu iasa la analizele specifice faptul ca cineva a fumat un joint?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

THC-ul nu iese in orice analiza de sange. de exemplu la astea "ieftine", angajare, sau nu stiu altele de genul. se face doar la donatii de sange, sau la cererea politiei laughing) daca esti prins. si iese din organism dupa aprox 6 luni.

| CeroEtg a răspuns:

THC-ul iese doar la testele anti-doping. Dispare la maxim 6 luni.

| Gogu1jr a răspuns:

Se zice ca daca fumezi 3 jointuri pe an esti bine deci km 4 luni 5 sa fi sigur