| Priap a întrebat:

Cate calmante pot sa i.au pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâtea cât ți-a recomandat medicul care le-a prescris!
Nu se administrează mai mult de trei comprimate în 24 de ore, ambulatoriu.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Mai bine deloc.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Nu multe dar acuma daca ai nevoie neaparat sa te ajute cu stres sau chesti eu iti recomand si 2 pe zi.

| Ichnat a răspuns:

Depinde de calmant, dar in general 2

| giony54 a răspuns:

Nici unul, nu este o solutie, cauta cauza starii tale si elimin-o dar nu cu calmante care te vor duce la nebuni daca tot iei si mai ales dupa ureche.

| Johndoe2023 a răspuns:

Cate ti-a prescris medicul sau farmacistul. nici unul mai mult sau mai putin

| mijlsach a răspuns:

Ce-i mult strica...maxim 2

| addy1999 a răspuns:

Respira adanc, gandeste-te la ce ai mai pretios pe lumea asta, fii optimist, iar daca nu reusest asa ia calmanta

| geo4ever a răspuns:

In general nu e bine sa iei calmante! una sau chiar 2(parerea mea)