| Anonima91837 a întrebat:

Cate calorii are o gogoasa vel pitar cu ciocolata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Puteai sa scrii calorii gogoasa vel pitar pe google.
https://calorii.oneden.com/Calorii-Gogoasa-cu-ciocolata-Vel-Pitar.html
Cica ar avea 400 calorii la 100g, si cred ca are 80g (cel putin din ce vad pe site), deci 320 calorii.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat