| 1992 a întrebat:

Cate calorii trebuie sa consum ca sa slabesc un kg?big grin FUNDOI!:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Luiza_2688 a răspuns:

Eu auzisem ca daca ai consumat 7000 de calorii ai dat jos un kg... Dar nu stiu exactbig grinthinking

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pui gresit problema, trebuie sa arzi calorii ca sa slabesti, daca consumi te ingrasi. Numai bine!

| yoo23 a răspuns:

Nu trebuie sa depasesti 1600 calorii pe zi.

| CookieșiParty a răspuns:

2000 pentru femeii. 3000 pentru barbati.Asa imi aduc aminte.