| anonim_4396 a întrebat:

Cate tigari pe zi dauneaza sanatatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

De la prima pana la ultima.

| psiholoaga a răspuns:

De la 1 in sus.

Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de stilul de fumat si de calitatea filtrului folosit. Peste 10 tigari "trase la piept" poate dauna.

regis
| regis a răspuns:

Fiecare tigara dauneaza sanatatii. Chiar si fumata pasiv.

| leluc a răspuns:

Atat fumatul activ cat si cel pasiv dauneaza sanatatii. Eu m-am lasat de fumat dupa 10 ani in care fumatul nu a facut decat sa ma slabeasca si sa dauneze.

| simpluEu. a răspuns:

Si o tigara p zi dauneaza grav sanatatii. Tigarule sunt ca si drogurile. Daca nu fumezi iti sugerez sa nu te apuci ca dauneaza grav si la buzunar si la sanatate

| loredanarotariu a răspuns:

De la 1 tigara pana la 3 pachete/zi dauneaza suficient de grav sanatatii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la una in sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zero

| tigaraego a răspuns:

Pe noul site www.tigarajoye.ro gasiti produse originale joyetech, tigara electronica ego joye vine cu noul mega atomizor(mult mai mare decat cele vechi)+ filtre cu o capacitate mult mai mare de stocare de e-lichid . Va asteptam