| 123love a întrebat:

Catelusa mea numai mananca de 2 zile va rog spuneti-mi si mie ce sa fac in afara de a ma duce cu ea la medic

MULTUMESC DAUU FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DjTeolik a răspuns:

Incearca sa o atragi cu diferite pernute pedigree sau un ou fierthappy

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Daca nu vrei sa o duci la medic poti sa incepi de acum sa o ingropi usor usor fiindca nu o sa mai reziste mult.

| annakarenina a răspuns:

Daca medicul veterinar la care iti duci catelusa nu te ajuta ar trebui sa incerci altul, altfel risti sa i se dezvolte o boala mult mai grava, pe care sa nu o poti vindeca, stiu asta pentru ca prima mea catelusa a murit de cancer si copsartroza, de asemenea trebuie sa o plimbi foarte des.

| Freaky a răspuns:

De ce vrei sa'i faci viata mai grea >? Porbabil ca ea acum iti arata ca e timpul sa faci o vizita la medic laughing
Nu serios. straight face

| 123love explică:

Nu am vrut sa se intealaga asta am dus-o la doctor mi-a dat un sirop si niste pastile dar as vrea sa fac si eu ceva pentru ea sa o ajut sa manance cat mai repede pentru ca a slabit

| 123love explică:

Nuuu vrea sa manance nisii pedigree straight face

am dus-o la medic a spus sa am rabdare sh sa continui sa ii dau tratamentu pe rke mi la dat dar numai suportt sa o vad asaa crying

| 123love explică:

Catelusa a murit straight face