| 123love a întrebat:

Va rog sa ma ajutati

Am o catelusa are 1 luna numai mananca de 2 -3 zile am fost cu ea la medic
mi-a dat tratamentt sh tratamentu nu isi face efectu va rog spuneti-mi ce pot sa ii mai facc a slabit foarte mult nu se mai tine pe picioare sigh ...varsa sh mai face diaree... mi-a dat pastile pentru voma si ia mai trecut dar tot nu manaca

DAU FUNDA va multumesc mult ...va rog ajutati-maaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Du-o la alt medic veterinar sa o vada. poate a mancat ceva rau. mergi la alt medic sau daca nu ai altul du-te tot la ala si zi-i domnule au trecut atatea zile i-am data stea nu isi face efect fa-mi-o bine, sper sa reusesti

| GenetiX a răspuns:

Poate nu ti-a zis medicul, dar pare sa aiba parvoviroza. sper sa nu fie asta, si te rog sa ma ierti daca vei afla ca asta era intr-un final. Nu sunt dispus sa-ti spun ce urmeaza daca chiar e o sa poti cauta si singur(a)

Răspuns utilizator avertizat