| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata ma doare din senin in capul pieptului iar cand se intampla sa mai sughit, simt ca mi se taie respiratia si mai apoi simt dureri in zona pieptului dar din fericire totul trece repede.

De ce mi se intampla asta?

Ma ingrijorez din cauza faptului ca se intampla zilnic aproape.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Inimadeflori a răspuns:

Hmmm...eu zic ca trebuie sa mergi la medic pentru un consult ca sa eviți eventuala boli. Din cate stiu de la o prietena care are cel aceleasi simptome ca tine, chestia asta se numeste extrasistole. Oricum, du-te la un medic.

| Iris2004 a răspuns:

Mergi la medic. Si nu mai manca mancare ce provoaca astfel de dureri (ceapa