| Ionut_Laurentiu_1995 a întrebat:

Cateva idei sa slabesc usor ca m-am cam ingrasat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

Alearga, mananci sanatos, elimini grasimile si zaharului din alimentatie.

| MedionTcO a răspuns:

Alearga sau daca ai posibilitatea inoata.

| Anabela2015 a răspuns (pentru MedionTcO):

Bea mai multa apa

| Anabela2015 a răspuns (pentru MedionTcO):

Bea mai multa apa si nu minca dulciuri multe