| Frunzulitza a întrebat:

Caut colega de "suferinta" care vrea sa mearga la sala si nu are cu cine. Sunt din Targu Mures si vreau sa slabesc foarte mult doar ca singura nu vreau sa ma duc.Si sa ne incurajam preciproc. Se ofera cineva? Eu sunt de 21 de ani. Daca nu e nimeni pe aici, imi puteti spune unde sa pun intrebarea aceasta casa gasesc pe cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Timeea_1190 a răspuns:

Buna sunt si eu din Tg - Mures. Hmmm. as dori sa slabesc si eu putin dar. nu prea am cum sa merg la salahee hee. Timpul nu imi prea permite. Eu am 17 anihee hee. Poate reusesti sa imi lasi un mesaj cu id-ul tau de messenger si mai vb:*. Pupici. >big grin

| Nuia a răspuns:

Daca erai din Piatra Neamt te alergam eu putin laughing