| Frunzulitza a întrebat:

Sunt din Tg-Mures, am 21 de ani si caut o "partenera" de suferinta cu care sa merg la sala. Am slabit pana acum singura 15 kg dar acum m-am blocat si am nevoie d ceva mai mult. Eu sunt inca tare rotunda si caut o fata de varsta apropiata si care adevarate probleme de greutate si nu are cu cine sa mearga la sala. Lupta cu kg e mult mai usoara cand nu o facem singure. As vrea sa merg si la inot la TCM. Cer si ofer seriozitate si prietenie happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Da, o compunere ca in ziare. Sper sa gasesti dar e cam complicat.