| curaj a întrebat:

Caut un doctor bun, specialist in fertilitate (nu FIV sau IA). Încerc de mai mut timp să rămân însărcinată şi nu reuşesc. Vă mulţumesc şi aştept răspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dr. Mihaela Radulescu din Rm.Valcea

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca Profesorul Bogdan Marinescu este cel mai potrivit.

| mioara a răspuns:

Du-te la POLICLINICA CRESTINA MUNPOSAN 94 pe str witting 12 BUCURESTI la DR MUNTEANU CODRUT

| Beatrice_6624 a răspuns:

Incearca sa consulti ginecologul cel mai bun, fa ti toate analizele atat tu cit si el (analiza speciala ) de care numai ginecologul iti poate indica si cu tratament si multe stari de relaxare faci copilu dorit