| nykoleta_6316 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce sanse mai sunt sa raman insarcinata daca am trompele legate? astept raspunsuri urgent

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Foarte, foarte mici. Exact ce spune Abh am auzit si de la alti doi ginecologi, doar ca acestia nu intalnisera personal nici macar un caz.

Abh
| Abh a răspuns:

Am vazut cazuri ( lucrez in ginecologie) in care nu au fost legate corect trompele si femeia s-a trezit ca e gravida. Astea sunt cazuri foarte rare insa.

| ioana1704 a răspuns:

0 sanse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact atatea sanse cat ti-a comunicat medicul atunci cand ti-ai asumat riscul sa accepti operatia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostie maxima/doar o sansa gandeste? god>>>

| roza777roza777 a răspuns:

Nici una!